Kancelaria Parafialna jest czynna bezpośrednio po Mszy świętej:

• od poniedziałku do soboty: od godz. 7.30 do 7.45 (przed szkołą)
  • w środę i piątek: rano oraz bezpośrednio po wieczornej Mszy św. (od około godz. 18:30)
  • narzeczeni zgłaszają się w piątek po Mszy św. wieczornej lub o innej ustalonej uprzednio z Kapłanem porze.

W niedziele i dni świąteczne oraz w czasie, kiedy trwa spowiedź w parafii, Kancelaria jest nieczynna.

Do chorych - z posługą sakramentalną - o każdej porze.

********************

Parafię, jak każdą inną instytucję, obowiązuje ustawa o "Ochronie danych osobowych" (RODO). Zatem wszelkie zaświadczenia, potwierdzenia, odpisy dokumentów itp. - może otrzymać tylko ta osoba, której one dotyczą. Dla innej osoby - w celu otrzymania stosownego dokumentu lub uzyskania drażliwych informacji - wymagane jest dostarczenie upoważnienia notarialnego lub też odpowiedniego upoważnienia podpisanego przez osobę, której sprawa dotyczy. Dokumenty dla niepełnoletniego dziecka mogą odebrać jego rodzice lub prawni opiekunowie.